»آخرین اخبار
.
بازسازی آرامگاه جرجیس پیامبر(ع) توسط گروه جهادی عماد مغنیه

بازسازی آرامگاه جرجیس پیامبر(ع) توسط گروه جهادی عماد مغنیه

سیدصفر قائمی، رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از آذربایجان شرقی اظهار کرد: بنا برتحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اهمیت ویژه قائل شدن به اماکن مقدس و متبرکه و همچنین تداوم حرکت‎های جهادی و نشر فرهنگ جهاد و شهادت، ۲۵۰ نفر از جهادگران دانشجویی در قالب ۱۴ گروه جهادی در نوروز ۹۴ در عرصه‎های محرومیت‎زدایی، خدمات‎‏رسانی و اجرای پروژه‎های عمرانی عام‎المنفعه در سطح استان به فعالیت مشغول شدند.

قائمی از بازسازی و احداث آرامگاه جرجیس پیامبر(ع) توسط گروه‌های جهادی عماد مغنیه و شهید عباس عبداللهی خبر داد و گفت: باتوجه به ارادت و باور اهالی این شهرستان به این مکان مقدس و وجود مستنداتی درخصوص وجود مقبره جرجیس پیامبر(ع) در آن محل، گروه‌های جهادی به‌علت دور افتاده بودن مسیر واردعمل شده و آرامگاه جرجیس پیامبر(ع) را به شکل ساختمانی محکم با برافراشتن گنبد و گلدسته برفراز آن احداث کردند.

وی جنس فعالیت‌های گروه‌های جهادی را ازجنس اعمال خداگونه شهدا دانست و تأکید کرد: در این بازسازی، گروه‌های جهادی عماد مغنیه و شهید عبداللهی متشکل از دانشجویانی بودند که با عشق و علاقه در مکانی دورافتاده کارهای طاقت‌فرسا و کمرشکن را با یاد خدا و شهدا چنان از سرشوق انجام می‌دادند که هربیننده‎ای را به وجد می‌آورد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان شرقی میزان دقیق اعتبار هزینه‌شده برای احداث این آرامگاه را فعلا اعلام نکرد و از افتتاح این آرامگاه توسط مسئولان استانی در روزهای آینده خبر داد.

یادآور می‌شود، آرامگاه جرجیس پیامبر(ع) در استان آذربایجان شرقی، مابین شهرستان جلفا و خوی در روستای دره شام گلفرخ، کلید داغی قرار دارد.

نظر بدهید!!!

یک دیدگاه برای “بازسازی آرامگاه جرجیس پیامبر(ع) توسط گروه جهادی عماد مغنیه”

  1. مهدی

    ممنون از سایت خوبتون لطفا مطلب های بیشتری ارایه بدید .

    ممنون

قالب وردپرس